Новини

Конференція у Славському 10-13 березня

10-13 березня у Славському розпочнеться VIІ Науково-практична конференція "Сучасний стан та перспективи розвитку, анаіз і керування електроенергетичними системами" та "

Результати зборів експертів/організацій ГС"СІГРЕ-Україна"/УНК CIGRE

Були проведені загальні збори експертів/організацій ГС"СІГРЕ-Україна"/УНК CIGRE та як результат був отриманий сертифікат:

Конференція у Львові

Асоціація «Підприємств Промислової Автоматизації України» (АППАУ) запрошує нас, як експертів з тематики Industry 4.0, прийняти участь у конференції з концепції «Третій шлях» для промисловців, яка планується 20 лютого у Львові.

Загальні збори експертів/організацій ГС"СІГРЕ-Україна"/УНК CIGRE

12 лютого 2020 року відбудуться чергові щорічні Загальні збори експертів/організацій Громадської спілки «Міжнародна рада  з великих електроенергетичних систем СІГРЕ в Україні» (ГС «СІГРЕ-Україна»)/ Українського Національного Комітету CIGRE (УНК CIGRE).

Конференція в м.Кишинів (Молдова)

13 - 14 червня 2016 р. в Кишиневі (Молдова) була проведена фінальна конференція Кластеру ІКТ країн Східного Партнерства «Науково-дослідне співробітництво між ЄС та країнами Східного Партнерства в галузі інформаційно-комунікаційних технологій».

IV Науково-практична конференція у Славську

23 - 26 лютого проходить IV Науково-практична конференція "Сучасні методи аналізу усталених режимів електричних мереж і стійкості електроенергетичних систем" в с. Славське Львівської області.

Презентація cистеми дистанційного навчання в ВСО "Вінницяелектротехнологія" ДП НЕК "Укренерго"

19.10.2015 в м. Вінниця превідбулася презентація Системи дистанційного навчання та тренажа персоналу ДП "НЕК "Укренерго", розроблена НВ ТОВ "Інфотех", а також були представлені можливості проведення відеоконференції в інформаційному середовищі ТКС "Енергія".

Тренінг з питань підготовки проєктів

22 - 23 сентября во Львове проходил тренинг по вопросам подготовки проектов на конкурсы программы "Горизонт 2020" по тематике информационных коммуникационных технологий (ИКТ). Генеральный директор НП ООО "Инфотех" Гуреев В.А. принял участие в тренинге и представил проект "Создание международной инновационной виртуальной среды для обучения и тренажа персонала объединенных электроэнергетических систем Украины, Польши, Венгрии, Болгарии, Словакии и других стран Европы".

Результати проведення вебінара

Перший вебінар з питань навчання і тренажу персоналу підстанцій енергосистем відбувся у середу, 16 вересня.

Сторінки

Підписатися на Новости