Основні напрями діяльності

1. Розробка, поставка та об'єктна адаптація локальних/мережевих програмних тренажерних комплексів оперативних перемикань (ПТК ОП) для формування та підримки у оперативно-диспетчерського персоналу стійких навиків ліквідації умов виникнення та розвитку аварій на підстанціях та в електричних мережах ОЕС України.

Сьогодні ПТК ОП++ встановлені та успішно експлуатуються на всіх високовольтних (220 кВ і вище) підстанціях НЕК "Укренерго" (близько 130).

2 Розробка, поставка та об'єктна адаптація повнофункціональних режимних тренажерів (ПОРТ) для оперативно-диспетчерського персоналу всіх рівнів керування енергосистемами та їх об'єднаннями для формування та підримки у оперативно-диспетчерського персоналу стійких навиків ліквідації умов виникнення та розвитку дуже великих системних та міжсистемних аварій в електроенергетичних системах ОЕС України.

Зараз перша черга ПОРТ знаходиться в тестовому режимі і доступна для первинного ознайомлення на сайті компанії (infoteс.kiev.ua, infotec.ua).

3. Системи та устаткування для автоматизації підстанцій з метою створення енергоефективних систем енергопостачання за рахунок скорочення втрат електроенергії належної якості в електричних мережах 750/500/330/110/35/10/6 кВ, в тому числі EMS&SCADA.

4. Адаптація ГІС-технологій фирми INTERGRAPH.

5. Розробка та впровадження систем дистанційного навчання та тренажу персоналу (СДНТП).

В 2015 р. планується початок промислової експлуатації нашої системи СДНТП в ДП НЕК "Укренерго", розрахованої на одночасне навчання та тренаж 5 тисяч осіб.

6. Розробка сценаріїв протиаварійних тренувань (ПТ), організація та проведення занять та тренувань з оперативно-диспетчерським персоналом обленерго, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі ЦПК Міненерговугілля НТУУ "КПІ" та з диспетчерським персоналом підприємств НЕК "Укренерго" на базі профільних УТЦ.

7. Науково-експерементальні дослідження в галузі розрахунків та аналізу режимів роботи великих електроенергетичних систем та їх об'єднань з використанням новітніх технологій хмарних обчислень та віртуальних моделей їх складових.