Роль і місце інформації для електроенергетичних систем і їх об'єднань

    

Як казав колись на лекції з електричних мереж і систем (справа була в Київському політехнічному інституті в далекому 1969 року) наш завідувач кафедрою професор Василь Григорович Холмський, що розумній людини досить лише одного разу несподівано вдарити здоровенним дрином по голові, як він одразу все зрозуміє і таким чином отримає необхідне натхнення для свого подальшого розвитку.

Спочатку два видатних сучасників нашого часу: письменник і філософ Веллер Михайло Йосипович і Фельдман Яків Адольфович надихнули (і надихають досі) мене результатами своєї роботи.

Також величезне натхнення і підтримку я повною мірою черпаю з безбережного моря доброзичливості своїх рідних і близьких мені людей. І, слава богу, їх багато.

Михайло Йосипович - не енергетик. Він гарний письменник, майстер коротких оповідань. Мені дуже подобаються абсолютно всі його твори. Я писав би також саме і про теж саме, якби у мене були такі ж знання, працездатність і талант. І, дивовижна справа, я знайшов в його основних роботах деякі дуже цікаві підказки для своїх досліджень в енергетиці.

Фельдман Яків Адольфович є творцем теорії рівнів і моделі людини. Він запропонував також оригінальну модель "Теорія рівнів абстрактного інтелекту". Мені здається, що будь-яка людина, що поважає себе, обов'язково повинна ознайомитися з цією інформацією і вже отриманими результатами.

Давайте тепер перейдемо до теми і почнемо трохи розбиратися з інформацією.

За моїм глибоким переконанням, будь-яка інформація має завжди бути доступною і безкоштовною для будь-якої людини на нашій планеті, причому, у будь-який слушний для нього час. Крапка.

Як повітря, вода, сонце, земля і багато іншого з таких необхідних і корисних для людини речей. Для мене це цілком очевидно і прийнятно.

Далі буде...